Od 4 listopada we wszystkich placówkach ZUS będzie dostępna e-wizyta podczas której będzie można uzyskać informację, czy też załatwić indywidualną sprawę w ramach wideo-rozmowy z ekspertem danej placówki ZUS.


W październiku zarezerwowano aż 1122 e-wizyt w ZUS, a przypominam, że pierwsze e-wizyty w ZUS ruszyły 19 października, w siedmiu oddziałach: w trzech w Warszawie, w dwóch w Poznaniu, w Krakowie i we Wrocławiu – informuje Marlena Nowicka – regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce.

Wizyta online to wideo-rozmowa z ekspertem danej placówki ZUS i żeby można było odwiedzić ZUS online, wystarczy dostęp do komputera lub smartfona z kamerką i mikrofonem. W celu zarezerwowania wizyty online należy wejść na stronę www.zus.pl. Podczas rezerwacji trzeba podać swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także kod pocztowy miejsca zamieszkania. Należy wybrać również obszar merytoryczny e-wizyty.

Jeśli chcemy uzyskać informację w konkretnej, indywidualnej sprawie, powinniśmy przygotować dokument tożsamości. Należy go pokazać do kamery podczas e-wizyty.ŹRÓDŁOZUS
Poprzedni artykułTrudna walka z koronawirusem w powiecie ostrowskim
Następny artykułSzpital w Ostrowie prosi o pomoc
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To teraz dopiero będzie problem się do nich dostac