Wiele przebytych kilometrów, setki rozmów z mieszkańcami i sporo pozytywnych reakcji mieszkańców Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce mają za sobą przedstawiciele Komitety Wyborczego Wyborców Wielkopolska 2050.

Przedstawiciele komitetu Wielkopolska 2050 kandydują do rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce oraz rady Powiatu Ostrowskiego. Dla wielu z nich jest to pierwsze spotkanie z polityką, jednak jak zapewniają bez względu na wynik nie zamierzają zakończyć swoich działań na rzecz naszej małej ojczyzny.

– Podczas spotkań z mieszkańcami rozmawialiśmy o ich problemach, kłopotach, o tym co chcieliby zmienić w naszej gminie. To były bardzo ciekawe spotkania, a złożone przez mieszkańców propozycje mam nadzieje, już wkrótce uda się wdrożyć w naszej gminie – mówi Paweł Wojtaszak.

– Te propozycje zbieramy i liczymy, że dzięki głosom mieszkańców uda się je zrealizować – mówią wspólnie przedstawiciele Wielkopolska 2050.


Niestety pojawiły się również problemy z niszczeniem i kradzieżą banerów wyborczych. Zostały stosowne zawiadomienia złożone na Policji wraz z materiałem dowodowym, nagraniami wideo.


Poprzedni artykułOśmioro kierujących zatrzymanych za rażącą prędkość
Następny artykułWyniki wyborów na Burmistrza oraz do Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce