Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem narkotyków. Kryminalni przejęli blisko 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 0,5 kilograma marihuany i 300 gramów MDMA.

Z informacji posiadanych przez ostrowskich kryminalnych wynikało, że 29-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci dotarli do miejsca, w którym mężczyzna posiadał narkotyki. Na widok policjantów, 29-latek rzucił w ich kierunku pakunek zawinięty w czarną folię i podjął nieudaną próbę ucieczki.

Przypuszczenia policjantów się potwierdziły. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili amfetaminę, marihuanę i MDMA. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 2,5 kilograma 0środków odurzających i substancji psychotropowych.

Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić do więzienia nawet na 10 lat.


Poprzedni artykułSprawdziliśmy jakie kwoty przeznaczono w 2023 roku na nagrody dla pracowników Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce
Następny artykułMaszyna wciągnęła rękę mężczyźnie