Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. organizują kolejną edycję szkolenia z zakresu technik samoobrony „Bezpieczna Kobieta” skierowaną do mieszkanek powiatu ostrowskiego. Szkolenie odbędzie się we wrześniu.

„Bezpieczna Kobieta” to dwudniowe szkolenie skierowane dla wszystkich pełnoletnich kobiet – mieszkanek miasta i powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia. Szczególnie zapraszamy Panie, które czują się zagrożone fizycznie oraz te, które na co dzień pracują w sytuacjach stresowych.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne – instruktorami będą policjanci ostrowskiej komendy.
W ramach szkolenia każda z uczestniczek pozna podstawowe zasady technik samoobrony oraz będzie miała możliwość uczestnictwa w spotkaniu z policyjnym profilaktykiem społecznym.

„Bezpieczna Kobieta” ostanie zorganizowana w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19, zajęcia odbywać się będą w godz. 16:30 – 19:30. Wszystkie uczestniczki obowiązuje strój sportowy!

Terminy do wyboru:

I grupa – 18,19 września 2023 r.

II grupa – 25,26 września 2023 r.

Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie karty zgłoszeniowej do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, 63-400 Ostrów Wlkp. ul. Odolanowska 19 dopiskiem  „Bezpieczna Kobieta”.  Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie właściwego, wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt z mł.asp. Ewą Golińską-Jurasz, lub  sierż.sztab. Patrycją Naczke z Wydziału Prewencji KPP w Ostrowie Wielkopolskim: tel. 47 77 54 239 lub 572-895-982


Poprzedni artykułWkrótce IV Cross Śliwnicki
Następny artykułRozmawiali o bezpieczeństwie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments