Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 25-latka, u którego zabezpieczyli blisko 100 gramów MDMA (ecstasy). Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

22 czerwca, policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Podczas przeszukania, policjanci w pokoju 25-latka znaleźli dwa woreczki foliowe, jeden z zawartością białej substancji, drugi z tabletkami. Badanie testerem narkotykowym wskazało, że są to substancje psychotropowe. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 100 gramów MDMA i gotówkę.

25-latek z Ostrowa Wielkopolskiego został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.


Poprzedni artykułSprawdziliśmy ile osób jest zatrudnionych w Urzędzie Gminy oraz ile miesięcznie gmina przeznacza na wypłatę wynagrodzeń
Następny artykułWybierasz się w sobotę do Kalisza? Uważaj na zmiany w organizacji ruchu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments