Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 50-latka, u którego znaleźli i zabezpieczyli ponad 260 gramów substancji chemicznych tzw. „dopalaczy”.

Ostrowscy policjanci na terenie powiatu ostrowskiego zatrzymali mężczyznę, gdzie w należących do niego pomieszczeniach gospodarczych znaleźli kilkadziesiąt woreczków z narkotykami, a w jego samochodzie ujawnili dwa duże worki foliowe z zawartością blisko 200 mniejszych woreczków z nieznaną substancją. Policjantom w czynnościach przeszukania towarzyszył pies służbowy Muszla, wyspecjalizowany do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Zabezpieczone środki zostały przekazane do laboratorium w celu szczegółowej analizy składu chemicznego. Okazało się, że są to środki odurzające i substancje psychotropowe, które znajdują się na liście zakazanych w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 260 gramów tzw.”dopalaczy”.

50-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, a Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Za to przestępstwo, mężczyźnie grozi nawet 10 lata więzienia.


Poprzedni artykułGmina musiała oddać otrzymaną dotacje na jedną z dróg. Łącznie z odsetkami prawie 400 000zł
Następny artykułWjechał do ogródka i dachował
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments