Masz firmę? Zostań sponsorem trzecioligowej Pogoni Nowe Skalmierzyce

0

Wiele firm zastanawia się nad sponsorowaniem sportu w swojej najbliższej okolicy, szczególnie drużyn piłkarskich. Na mecze wierni kibice przychodzą tłumnie zobaczyć, jak gra ich drużyna. W tym roku w 100-lecie powstania Pogoń Nowe Skalmierzyce awansowała do III Ligi. Może to czas zainwestować w nasz miejscowy klub i zyskać nie tylko reklamę, ale również poczucie inwestowania w lokalną społeczność.

Największe sumy pieniędzy na piłkarski sponsoring wydają oczywiście wielkie korporacje ale na terenie naszej gminy i powiatu jest z pewnością mnóstwo firm, które być może chciałyby zainwestować w sponsoring, a nie do końca wiedzą jak to zrobić.

Przy okazji awansu do III ligi klub KS Pogoń Nowe Skalmierzyce wychodzi z nową inicjatywą skierowaną do przedsiębiorstw, które chcą zostać sponsorem miejscowej drużyny piłkarskiej. Przy takich decyzjach często głównym wyznacznikiem jest to, żeby mecz z udziałem danej drużyny gwarantował dużą oglądalność. Wierni kibice przychodzą na mecze mimo czasami słabych wyników drużyny i tak się dzieje na boisku przy ulicy Mostowej 1a w Nowych Skalmierzycach.

Klub piłkarski „Pogoń Nowe Skalmierzyce” jest jednym najstarszych i najbardziej zasłużonych klubów sportowych w regionie. Początki klubu sięgają 1921 roku, przez te lata wielokrotnie dawał powody do dumy dla kibiców piłkarskich naszego regionu. Zadaniem klubu jest również chęć rozwoju i promocji sportu w naszym mieście oraz organizacja i szkolenie grup młodzieżowych według zasady „wychowujemy przez sport”.

Klub ma rzeszę wiernych kibiców, którzy wspierają go swym dopingiem, tym bardziej, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w naszym mieście. Działania klubu cieszą się wsparciem ze strony władz Miasta i Gminy Nowe Skalmierzyce, które z jednej strony gwarantują pomoc finansową, a z drugiej wspierają rozwój piłki nożnej. Ambicją klubu jest dobra gra na poziomie III ligi, a w miarę możliwości organizacyjnych i finansowych awans do II ligi. Na to bowiem zasługuje nasze miasto oraz kibice, a zarazem długa tradycja piłki nożnej w Nowych Skalmierzycach.

Można zadać pytanie dlaczego KS „Pogoń” Nowe Skalmierzyce? Piłka nożna jest najbardziej popularną dyscypliną sportową w Nowych Skalmierzycach. W klubie szkoli się około 140 młodych piłkarzy z gminy Nowe Skalmierzyce. Mecze Pogoni, drużyny z stuletnią historią i tradycją, rozgrywane w IV lidze były bardzo chętnie oglądane i z pewnością będzie tak samo w III lidze. Eksponowanie sponsorów odbywałoby się poprzez Internet, klubowy portal internetowy oraz na powierzchniach reklamowych na stadionie przy ulicy Mostowej w Nowych Skalmierzycach. Dodatkowo nagrywane są mecze w Nowych Skalmierzycach, a skróty meczów są dostępne w serwisie klubowym, co może pomóc w promocji danej firmy.

Dlaczego sponsoring poprzez piłkę nożną? Reklama jest to medium ilościowe, oceniane na podstawie kosztów dotarcia do tysiąca odbiorców. Sponsoring natomiast to medium jakościowe, promujące firmę w ścisłym powiązaniu z wizerunkiem, prestiżem sponsorowanego wydarzenia. Obowiązujące we współczesnym świecie kanony aktywnego spędzania wolnego czasu powodują coraz większe zainteresowanie mediów sportem i aktywnością fizyczną. Piłka nożna pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiają przed nią media. Poza tym, reklama poprzez piłkę nożną bardzo polepsza się rozpoznawalność marki, produktu czy firmy na rynku lokalnym, pojawia się także możliwość dotarcia do nowych klientów i zaprezentowania nowych usług i produktów.

Dlatego Pogoń Nowe Skalmierzyce przygotowała pakiety sponsorskie i szereg korzyści z nimi związanych dla sponsorów i partnerów klubu. W imieniu władz klubu, piłkarzy zapraszamy lokalne firmy do skorzystania z tych możliwości i wsparcia naszej miejscowej drużyny.


Poprzedni artykułWysypiska w Psarach nie będzie. Wójt podjął decyzje o niekontynuowaniu rozmów ze Spółką RZZO w Ostrowie Wielkopolskim
Następny artykułW nocy doszło do napadu na stację paliw w Ostrowie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments