Jesteś kreatywny i masz zmysł plastyczny?  Kochasz zwierzęta? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zaprojektuj logo i wymyśl nazwę dla Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim.

– Zależy nam, by zarówno nazwa schroniska jak i logo kojarzyły się z działalnością placówki, szczególnie opieką nad bezdomnymi zwierzętami – psami i kotami. Nazwa powinna być krótka – maksymalnie trzy słowa. Niech będzie charakterystyczna i łatwo rozpoznawalna. Logo schroniska niech wzbudza pozytywne skojarzenia i emocje. Liczymy, że będzie oryginalne, nowoczesne i innowacyjne. Niech zarówno logo jak i nazwa schroniska ze sobą współgrają – informuje Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego oraz mieszkańców gmin, które współfinansują schronisko. Są to gminy: Przygodzice, Sośnie, Gmina Ostrów Wielkopolski,  Gmina i Miasto Odolanów oraz Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden projekt konkursowy. Nie będą przyjmowane prace zbiorowe, a wyłącznie indywidualne.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim i organizator na prace czeka do 31 października.


Poprzedni artykułZostało trochę węgla. Można składać wnioski do MGOPS-u
Następny artykułDwór w Osieku zmienił właściciela