Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali kobietę, która ukradła na terenie Ostrowa Wielkopolskiego samochód o wartości 70 tysięcy złotych i pojechała tym samochodem do swojego znajomego, by auto zdemontować na części.

1 marca, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży samochodu osobowego. Właściciel poinformował, że z parkingu na terenie miasta zostało skradzione auto marki Toyota Avensis. Mężczyzna oszacował straty na kwotę 70 tysięcy złotych.

Dzień później, policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21-letnią kobietę mieszkankę Kalisza – podejrzaną o kradzież samochodu. Została ona zatrzymana na terenie jednej z posesji powiatu ostrowskiego, gdzie u swojego znajomego postanowiła zdemontować auto na części.

Podczas wejścia policjantów na posesję 21-latka wraz ze swoim znajomym stali przy częściowo rozebranym samochodzie. Kobieta przyznała się do kradzieży auta. Podczas przeszukania terenu funkcjonariusze znaleźli części od skradzionej toyoty.

Kobieta została zatrzymana. Usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


Poprzedni artykułDachowały dwa samochody
Następny artykułŚmiertelny wypadek na DK 11. Nie żyje kierowca i dziecko
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments