Ogłoszone zostały wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce wraz z udzieleniem wsparcia finansowego (dotacji).

Konkurs prowadzony był w 6 kategoriach. Niestety nie wszystkie stowarzyszenia czy sołectwa otrzymają w tym roku dofinansowania na prowadzone przez siebie działania.

Poniżej zestawienie ofert z informacją jakie środki (datacje) poszczególne zadania otrzymały oraz które zadania nie otrzymają w tym roku wsparcia.

Jeśli chodzi o zadania sportowe wsparcie m.in nie otrzymał Klub Sportowy „POGOŃ” Nowe Skalmierzyce na „Szkolenie osób dorosłych w dyscyplinie piłki nożnej – I drużyna oraz II drużyna, uczestnictwo w rozgrywkach III Liga PZPN i A klasy WZPN oraz Puchar Polski na szczeblu okręgowym i wojewódzkim”, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Skalmierzyckiej na organizację Dyszki Skalmierzyckiej, czy też Stowarzyszenie Eudajmonia na realizację zadania „IV Cross Śliwnicki o Puchar Burmistrza GiM Nowe Skalmierzyce”.

W ramach wspieranie inicjatyw lokalnych na rzecz integracji lokalnej społeczności z 30 zgłoszonych zadań dofinansowanie otrzyma tylko połowa.


Poprzedni artykułMożna składać wnioski o dodatek energetyczny
Następny artykułGmina oszczędza energie elektryczną. Takie wdrożono zalecenia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments