Nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 41-latkowi zatrzymanemu przez kaliskich policjantów. Mężczyzna uszkodził blisko 50 samochodów zaparkowanych w centrum Kalisza.

Policjanci otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że nieznany mężczyzna uszkodził jeden z samochodów zaparkowany w centrum Kalisza pojazdów. Dzięki szczegółowym informacjom przekazanym przez zgłaszającego policjantom udało się zatrzymać sprawcę w pobliżu miejsca zdarzenia. Okazało się, że to 41-letni mieszkaniec Kalisza. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Już na miejscu policjanci ustalili, że uszkodzonych samochodów jest więcej. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że aż 48 z zaparkowanych w pobliżu aut ma różnego rodzaju uszkodzenia m.in. urywane boczne lusterka, wyrwane pióra wycieraczek, zbite szyby lub klosze reflektorów.

Przez blisko dwie doby policjanci ustalali pokrzywdzonych i docierali do świadków zdarzenia. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 41-latkowi zarzutów. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia. Za to przestępstwo grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.


Poprzedni artykułGmina przygotowuje się do dystrybucji tabletek jodku potasu
Następny artykułW niedzielę, odbędą się Indywidualne Mistrzostwa AKŻ Speedway Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments