W rozegranym dzisiaj spotkaniu w ramach 33 kolejki III ligi piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce wygrali 4:1 w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Błękitni Stargard.

Pierwszą bramkę dla Pogoni zdobył w końcówce pierwszej połowy Kamil Zadka, a po zmianie stron Kamil ponownie w 50 minucie pokonał bramkarza gospodarzy. Kolejne bramki dla naszego zespołu zdobywali Adam Majewski oraz Kacper Majerz. W końcówce spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Frankowski.

Ostatecznie nasz zespół zwyciężył 4:1 i jest to 16 zwycięstwo w tym sezonie.

Dzisiejsze spotkanie było ostatnim w wykonaniu naszych piłkarzy, chodź do końca sezony pozostała jeszcze jedna kolejka. W niej Pogoń miała zmierzyć się z Elaną Toruń, ale ten zespół wycofał się i przyznane zostaną naszej drużynie 3 punkty.

Obecnie Pogoń zajmuje 5 miejsce, a w zależności od tego jak potoczą się inne spotkania w ramach tej kolejki oraz ostatniej w przyszłym tygodniu na koniec sezonu nasz zespół może zając miejsca od 4 do 6.