Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce w ostatnim meczu ligowym w tym sezonie na domowym stadionie zremisowali z Pogonią II Szczecin – 2:2.

W pierwszej połowie lepsi byli goście, którzy w 41 minucie objęli prowadzenie. Po zmianie stron w 49 minucie rzut karny wykorzystał Marcin Lis. Niestety po raz drugi goście wyszli na prowadzenie w 72 minucie.

Gdy zanosiło się na zwycięstwo szczecinian, Marcin Lis w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Teraz przez zawodnikami Pogoni jeszcze jedno wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Stargard. Ostatni mecz mieli nasi zawodnicy rozegrać z Elaną Toruń, ale zespół ten wycofał się z rozgrywek i tym samym trzy punty zostaną przypisane Pogoni Nowe Skalmierzyce.