Kolejne zwycięstwo mają na koncie piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce. Dzisiaj pokonali w Nowych Skalmierzycach GKS Przodkowo aż 5:1.

Dzisiaj faworytem byli nasi piłkarze, gdyż GKS Przodkowo zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy, a jej zdobywcą była Adam Majewski. Po przerwie na 2:0 wynik podwyższył w 47 minucie Kacper Majerz, na co szybko odpowiedzieli rywale zdobywając bramkę kontaktową.

W 71 minucie ponownie do bramki rywali trafił Kacper Majerz. Pogoń nie odpuszczała i nasi piłkarze jeszcze dwukrotnie skierowali piłkę do siatki rywali. Najpierw zrobił to Dawid Przybyszewski, a w ostatnich minutach spotkania Adam Majewski.

Ostatecznie Pogoń Nowe Skalmierzyce zwyciężyła dzisiaj 5:1 i z dorobkiem 30 punktów zajmuje 3 miejsce w tabeli III ligi grupy 2. Do lidera Olimpii Grudziądz traci tylko 4 punkty.

Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie Pogoń II Szczecin.