Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce wygrali kolejne spotkanie na boiskach trzecioligowych. W sobotnim spotkaniu pokonali na wyjeździe Stolem Gniewino 4:2.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy w 10 minucie objęli prowadzenie. 9 minut później wyrównał Adam Majewski. Przed końcem pierwszej połowy bramkę dla Pogoni zdobywa Marcin Lis. Rywale w doliczonym czasie wyrównują.

Po przewie bramki padały już tylko dla naszego zespołu. Najpierw do bramki Stolemu trafił ponownie Marcin Lis, a w 80 minucie Dawid Przybyszewski. Ostatecznie Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrywa 4:2 i jest to czwarte zwycięstwo naszej drużyny na boiskach trzecioligowych. Nasz zespół po 5 kolejkach do lidera traci tylko 2 punkty.

Kolejnym rywalem Pogoni Nowe Skalmierzyce będzie Świt Szczecin.

Stolem Gniewino – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:4 (2:2)

Poprzedni artykułWydano ostrzeżenie pogodowe. Zapowiadane są intensywne opady deszczu