W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali kolejne prawa jazdy kierującym, którzy w terenie zabudowanym pędzili powyżej 100 km/h.

W sobotę, 21 sierpnia zbyt szybkiego kierowcę policjanci wyhamowali w Sławinie przed godziną 20:00. Urządzenie pomiarowe wskazało, że kierowca pomimo obowiązującego na tym odcinku ograniczenia do 50 km/h, pędził aż 166 km/h. Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Zatrzymany też został 26-latek z powiatu ostrzeszowskiego, który pędził alfą romeo blisko 130 km/h. Niewiele mniej miał 59-latek kierujący hyundaiem, mężczyzna pędził w terenie zabudowanym 126km/h.

Policjanci zatrzymali też do kontroli 59-latkę, mieszkankę powiatu ostrzeszowskiego, która bez uprawnień kierowała VW Polo. Okazała się, że w czerwcu tego roku za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym zostały jej one zatrzymane na okres 3 miesięcy. Kobieta wsiadając za kierownicę samochodu zlekceważyła decyzję starosty. Teraz okres na jaki będzie miała zatrzymane uprawnienia do kierowania wydłuży się do 6 miesięcy.


Poprzedni artykułRolnicy protestowali na DK25
Następny artykuł14-latka oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Szuka jej Policja
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments