Zwycięstwo Pogoni Nowe Skalmierzyce w Wielkopolskim Pucharze Polski

0

W środowe popołudnie odbył się mecz III rundy Wielkopolskiego Pucharu Polski, gdzie Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrała po rzutach karnych z Kotwicą Kórnik i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w 37 minucie po bramce Mikołaja Panowicza objęli prowadzenie. Bramkę wyrównująca dla zespołu z Nowych Skalmierzyc w swoim debiucie zdobył Joshua Balogun w 49 minucie. W trakcie meczu popisał się jeszcze jednym bardzo dobrym strzałem, lecz piłka przyszła tuż nad poprzeczką rywali.

W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 1-1. W serii rzutów karych lepsi okazali się piłkarze z Nowych Skalmierzyc, którzy wygrali 4-2 i awansowali do kolejnej rundy.

W piątek odbędzie się losowanie rywala w IV rundzie pucharu, a mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 21 kwietnia.

W sobotę 27.03.2021 Pogoń Nowe Skalmierzyce zmierzy się natomiast w rozrywkach ligowych z Centrą 1946 Ostrów Wielkopolski.

Poprzedni artykułOd 27 marca zmiany w zasadach bezpieczeństwa – zamknięte przedszkola i salony fryzjerskie oraz nowe limity osób w sklepach i kościołach
Następny artykułZ uwagi na pandemie zmiany w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce