W sobotę, 16 lipca na terenie ośrodka Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się kolejna edycja imprezy popularyzującej muzykę rockową, progresywną, metalową, ale nie tylko.

– Styl wykonawców tegorocznej edycji absolutnie nie zamyka się w obrębie li tylko progresywnego grania! Ilość artystów, ogrom muzyki na najwyższym poziomie, czyni tegoroczny festiwal wyróżniającym się, wręcz oryginalnym. Na festiwalu zobaczymy i usłyszymy siedem zespołów z całego świata – piszą organizatorzy na stronie wydarzenia.

Na festiwalu zagra powracającą do Polski po 7 latach, grupę z dalekiej Argentyny – FUGHU, czy też legenda progresywnego grania, działający od końca lat 80-tych – IVANHOE z Niemiec. Swój połączony z obrazem, muzyczny spektakl zaprezentuje polski LESS IS LESSIE.
Prog stonerowe, czasem psychodeliczne, rockowe granie, usłyszymy od polskiego GALLILEOUS. Będzie prog metalowa sensacja z Finlandii, po raz pierwszy w Polsce – ODDLAND. Nieco ambientowe, ale i rockowe klimaty, popłyną ze sceny, podczas występu kolejnego polskiego zespołu – OBRASQI.

PROAGE to także zespół z kraju nad Wisłą, zaprezentują się nam ze swoim prog rockowym materiałem, a saksofon i akustyczny wydźwięk nowej ich płyty, powinien zasmakować wszystkim.

Więcej informacji na profilu organizatora https://www.facebook.com/ostrowprogmetalrockfestival

Bilety można kupić https://www.biletomat.pl/festiwale/ostrow-prog-metal-rock-festival-11424/


Poprzedni artykułBędą darmowe autobusy na Dni Miasta
Następny artykułZanosi się na gorący weekend. Ostrzeżenie IMGW
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments