W piątek, 3 czerwca w Warszawie w Domu Aukcyjnym DESA Unicum odbyło się wyjątkowe wydarzenie z udziałem nauczycieli – opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności, dyrektorów szkół i pracowników PKO Banku Polskiego.

Podczas spotkania pani Małgorzata Kocoń, dyrektor Biura Młodego Klienta PKO BP skierowała podziękowania w stronę nauczycieli i dyrektorów którzy z zaangażowaniem i wielką pasją realizowali założenia programu SKO. Wśród wyróżnionych nauczycieli byli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ociążu: Dyrektor Grażyna Kucharska i Jolanta Poprawska.

Atrakcją spotkania było wystąpienie wielu gości. M.in. Paula Januszkiewicz, światowej klasy ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa IT wygłosiła prelekcję: „Jak chronić tożsamość w sieci?”, a Karolina Ciesielska z DESA Unicum opowiedziała o obecnej ekspozycji w domu aukcyjnym. Inspirującą rozmowę o pokonywaniu wyzwań na wyboistej drodze do spełniania marzeń przeprowadzili Maciej Kurzajewski i Robert Motyka. Podczas wieczoru uczestnicy wysłuchali recitalu Ady Kiepury.


Poprzedni artykułWydane zostało ostrzeżenie meteorologiczne
Następny artykułKolejna edycja MOTOSERCA już w sobotę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments