Jadący na służbę policjant z mikstackiego posterunku zatrzymał półnagiego mężczyznę, który w Boczkowie przeskakiwał po maskach zaparkowanych tam pojazdów.

5 marca o godzinie 05:30 jadący na służbę mł. asp. Jakub Krysiński, policjant z Posterunku Policji w  Mikstacie zamieszkujący na terenie powiatu ostrowskiego, zauważył w miejscowości Boczków półnagiego mężczyznę, biegającego po osiedlowym parkingu i przeskakującego przez maski samochodów, pozostawiając na nich ślady krwi.

Funkcjonariusz wezwał mężczyznę do zatrzymania się, lecz na jego widok wpadł on w panikę i zaczął wołać o pomoc, a następnie odbijając się od samochodów zaczął uciekać w kierunku pobliskich pól. Na otwartej przestrzeni funkcjonariuszowi udało się zatrzymać uciekającego mężczyznę, który zachowywał się irracjonalnie na zmianę wpadając w panikę, a następnie uspokajając się. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, gdzie mieszka oraz co robi w miejscu, w którym się znajdował. Miał on również zakrwawione ręce, lecz rany te były powierzchowne.

Po przyjeździe na miejsce patrolu z ostrowskiej komendy policji funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą, w trakcie której ujawnili przy mężczyźnie woreczek foliowy z zawartością znacznej ilości białego proszku.

Mężczyznę zatrzymano celem przeprowadzenia wobec niego niezbędnych czynności.


Poprzedni artykułWsparcie ZUS dla uchodźców z Ukrainy – dyżur w ZUS
Następny artykułDuży odzew społeczności na apel o pomoc dla uchodźców z Ukrainy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments