Od poniedziałku, 31 stycznia nastąpią zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Zmiany podyktowane są wzrostem poziomu zakażeń koronawirusem.

Jak poinformował dzisiaj w mediach społecznościowych Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak – Znajdujemy się u szczytu kolejnej fali koronawirusa, z dnia na dzień notujemy skokowe wzrosty poziomu zakażeń. W związku z tym ponownie wprowadzamy zmiany w zasadach funkcjonowania magistratu od 31.01.br.

Dlatego jak informuje burmistrz od poniedziałku:

– jako burmistrz przyjmuję interesantów jedynie po wcześniejszym umówieniu spotkania pod numerem 62 762 97 00 lub drogą e-mailową burmistrz@noweskalmierzyce.pl

– interesanci będą wpuszczani do urzędu pojedynczo. Wyznaczony pracownik będzie ograniczał wejścia – 1 osoba na referat, dlatego proszę o telefoniczne umawianie wizyt na konkretny termin.

– w przypadku odwiedzin w Urzędzie obowiązuje nakaz noszenia maseczek, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego.

Jednocześnie burmistrz zachęca do załatwiania spraw drogą zdalną przez EPUAP, pocztę elektroniczną lub telefonicznie a także do korzystania z bankowości elektronicznej.


Poprzedni artykułW niedzielę gra WOŚP. Program wydarzeń w Nowych Skalmierzycach
Następny artykułWydano ostrzeżenie pogodowe
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments