Piłkarze Pogoni Nowe Skalmierzyce wygrali dzisiaj wyjazdowe spotkanie rozegrane w ramach 11 kolejki 3 ligi grupy II z Sokołem Kleczew 2:1.

Spotkanie lepiej rozpoczeli gospodarze, gdzie po zagraniu w polu karnym ręką zawodnika gości rzut karny wykorzystał Tomasz Kowalczuk. Pogoń Nowe Skalmierzyce odpowiedziała w 57 minucie, gdzie do bramki rywali trafił Dawid Przybyszewski. Kilka minut później kolejna bramkę dla Pogoni zdobył Krystian Szczepaniak.

Dzisiejsze zwycięstwo jest 7 wygraną Pogoni w rozgrywkach 3 ligowych i nasza drużyna obecnie z 24 punktami i zajmuje 3 miejsce. Tyle samo punktów ma nasz przyszłotygodniowy rywal Olimpia Grudziądz, jednak zespół ten swoje spotkanie w ramach tej kolejki rozegra dopiero jutro.

Sokół Kleczew – Pogoń Nowe Skalmierzyce – 1:2

1:0 Tomasz Kowalczuk 14′

1:1 Dawid Przybyszewski 57′

1:2 Krystian Szczepaniak 62′