W Jankowie Przygodzkim odbyła się w niedzielę, 13 czerwca pierwsza impreza biegowa w ramach cyklu „Powiat Ostrowski Biega”. W biegu na 10 km oraz Nordic Walking wystartowało ponad 200 zawodników.

V Dyszka Pięciu Stawów w Jankowie Przygodzkim to pierwsza impreza biegowa z cyklu biegów „Powiat Ostrowski Biega”, w ramach której odbędą się jeszcze III Dyszka Skalmierzycka w dniu 27 czerwca, a 11 lipca zaplanowany jest bieg VI Polska Biega w Tarchałach o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów.

Dzisiaj podczas V Dyszki Pięciu Stawów w Jankowie Przygodzkim najszybszy w biegu na 10 km był Bartosz Pawlaczyk, drugi Mateusz Grajek, a trzeci Marcin Grzegorowski. Wśród kobiet najszybciej dystans 10 km pokonała Olga Kazimirowa. Druga była Anna Górska, a trzecia Edyta Marciniak.

W ramach Nordic Walking zawodnicy mieli do pokonania trasę 5 km i pierwszy pokonał ją Hieronim Winiarski. Drugi był Jacek Guzek. Z kobiet najszybsza była Irena Szymanowska, a druga Aldona Siwik.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie https://foxter-sport.pl/v-dyszka-pieciu-stawow. Możecie również tam się zapisać na dwie pozostałe imprezy biegowe w ramach tego cyklu.


Poprzedni artykułZostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej
Następny artykułNowi radni Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce wybrani
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments