W poniedziałek bezpłatne badanie słuchu w Nowych Skalmierzycach

0

W najbliższy poniedziałek, 14 czerwca osoby, które dostrzegają problemy ze słuchem mogą wykonać bezpłatne badanie. Słuchobus z gabinetem do badań zaparkuje na parkingu przy Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

Bezpłatne badanie jest adresowane do osób pełnoletnich, które mają problem z prawidłowym słyszeniem. Nie są na nie prowadzone zapisy. Należy przyjść bezpośrednio na miejsce i nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie będzie wykonywane w poniedziałek 14 czerwca od 9:00 – 14:00

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie SŁUCHMED.


ŹRÓDŁOnoweskalmierzyce.pl
Poprzedni artykułDochowanie osobówki na obwodnicy Nowych Skalmierzyc
Następny artykułW niedzielę wybory. Zobacz, co chciałyby zmienić kandydujące do Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Katarzyna Frątczak-Ulichnowska oraz Magdalena Iskierka
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments