W Gminie Nowe Skalmierzyce wydawana jest przez władze samorządowe Gazeta Skalmierzycka w której znajdziemy informacje z życia gminy. Zapytaliśmy ile kosztuje wydanie jednego numeru tego informatora.

Bezpłatny Informator Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce „Gazeta Skalmierzycka” wydawany jest w formie papierowej oraz udostępniany jest również w wersji elektronicznej i możemy się z nim zapoznać na stronie skalmierzyckiego urzędu. Znajdziemy w nim najnowsze informacje z życia naszej gminy ale również informacje o historii, czy też prowadzonych akcjach charytatywnych, społecznych.

– Koszt wydania jednego numeru jest zależny od ilości stron i zamyka się w kwocie 3465zł do 3937,50 zł brutto przy nakładzie 1500 egzemplarzy. Kolportaż odbywa się z pośrednictwem pracowników urzędu – informuje nasz portal Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak.

Za prowadzenie tego biuletynu nie są wypłacane dodatkowe wynagrodzenia czy też dodatki.

– Odbywa się to ramach obowiązków służbowych oraz na zasadzie współpracy (szkoły, organizacje pozarządowe) – dodaje burmistrz.

W związku, że jest Gazeta Skalmierzycka traktowana przez władze gminy jako biuletyn publiczny zawierający informacje przydatne dla lokalnej społeczności, nie ma w nim płatnych ogłoszeń i reklam.

Ostatni numer —> https://noweskalmierzyce.pl/pl/news/gazeta-skalmierzycka-maj-nr-52021


Poprzedni artykułZnasz go? Kaliscy policjanci poszukują tego mężczyzny
Następny artykułUrząd Gminy i Miasta 4 czerwca będzie nieczynny
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments