Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 maja br. na ul. Al. Wojska Polskiego w Kaliszu.

Kaliscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 7 maja br. o godzinie 12:40 na ul. Al. Wojska Polskiego 26a. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem koloru białego (nieustalonej na chwilę obecną marki), potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. Kierujący po rozmowie z pieszą odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby, które były naocznymi świadkami kolizji lub przejeżdżały w podanym czasie w rejonie miejsca zdarzenia pojazdami wyposażonymi w wideorejestratory, które mogły zarejestrować numery rejestracyjne pojazdu jakim poruszał się sprawca proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie mł. asp. Katarzyną Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460.


ŹRÓDŁOpolicja.gov.pl
Poprzedni artykułOd jutro zmiany w przepisach w zakresie korzystania z hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego i urządzeń wspomagających ruch
Następny artykułPolicyjny pościg w Skalmierzycach zakończony wypadkiem. Uciekający kierowca rozbił się na drzewie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments