Trzeci sezon z rzędu spędzi w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski Grzegorz Walasek. Znajdzie się on również w awizowanym skaldzie na mecz w Bydgoszczy.

Grzegorz dołączył do drużyny i jedzie z nami do Bydgoszczy. Na treningach prezentował się dobrze i w pierwszych dwóch meczach on będzie w składzie. Na ten moment wypada ze skłądu Adrian Cyfer – wyjaśnia trener Mariusz Staszewski.

Jest mi przykro z powodu Adriana Cyfera, który całą zimę pracował i przygotowywał się, a teraz nie pojedzie.  Były treningi i trener zdecydował, co dalej. Miejsca w składzie jest tyle, ile jest. Przepis o zawodniku do lat 24, który miał pomóc Polakom, w rzeczywistości im przeszkadza – mówi Grzegorz Walasek.

Doświadczony żużlowiec od początku na treningach prezentował się bardzo dobrze.

Treningi poszły dobrze. Wiadomo, że jeszcze testujemy. Nie wszystko było idealne w każdym biegu. Ustawienia połapaliśmy. Warto podkreślić, że gdyby nie firma panów Jana i Andrzeja Garcarków, to dzisiaj nie rozmawialibyśmy o moich startach w Ostrowie. Wielkie podziękowanie dla nich. Przygotowali mnie pod względem sprzętowym i myślę, że im dłużej będzie trwał sezon, tym łatwiej mi będzie połapać ustawienia tych silników – powiedział Grzegorz Walasek.


ŹRÓDŁOtzostrovia.pl
Poprzedni artykułPowiat wsparł finansowo renowacje dachu kościoła w Ociążu
Następny artykułWolontariat to lek na trudne czasy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments