Trwa zbiórka pieniędzy na leki dla 38-letniej Ingi Dudy u której zdiagnozowano raka jelita grubego z przerzutami. W akcję pomocy włączyła się również skalmierzycka spółka Com40.

U Ingi Dudi zdiagnozowano raka jelita grubego z przerzutami na węzły chłonne. 38-latka przeszła operacje, jednak jak się okazało, że są przerzuty na płuca. Po badaniach genetycznych wycinka nowotworu okazało się, że mutacja, którą występuje akurat w tym przypadku praktycznie nie jest do wyleczenia. Nie reaguje na żadną chemię dostępną w Polsce , a leki są w fazie testów klinicznych.

Nadzieją jest prywatne leczenie w Niemczech, gdzie mogą być zastosowane leki niedostępne w Polsce.

Pomóc można poprzez wpłatę poprzez portal pomagam.pl, poprzez stronę zostananiolem.pl oraz poprzez akcję, której organizatorem jest spółka Com40 ze Skalmierzyc. W ramach akcji spółka przekaże wsparcie w wysokości uzależnionej od pokonanych kilometrów poprzez bieganie, chodzenie, jazdę na rowerze, jazdę na rolkach, nordic walking.

Jak czytamy na stronie akcji – Jeśli nasz licznik pokaże:

  • 50 000 km – przekażemy 10 000 zł
  • 75 000 km – przekażemy 15 000 zł
  • 100 000 km – przekażemy 20 000 zł

Należy zmierzyć pokonany dystans w kilometrach za pomocą dowolnej aplikacji. (np. Strava, Huawei Zdrowie, itp.) i swoją aktywność poprzez zrzut ekranu z podsumowaniem aktywności w aplikacji udostępnić na Facebooku jako PUBLICZNY post z hasztagiem #KilometryDlaIngi. Akcja trwa do 21 marca. 2021 roku. Więcej o akcji można przeczytać na stronie com40


Poprzedni artykułPrzewoził dwójkę małych dzieci bez fotelików
Następny artykułZUS rozpoczął właśnie coroczną waloryzację emerytur i rent
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments