Podczas rozgrywanych w Toruniu 65 Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów połączonych z Mistrzostwami Polski U23 zawodnicy KS Stal LA zdobyli trzy medale.

Dawid Borowski, mieszkaniec Fabianowa z czasem 3.55.91 został brązowym medalistą Halowych Mistrzostw Polski U23 w biegu na 1500 m. Był to znakomicie rozegrany bieg z kapitalnym finiszem. Jest to również jego rekord życiowy.

Kolejny medal dla ostrowskiego klubu zdobyła Natalia Benedykcińska. W skoku w dal z wynikiem 5,98m zdobyła srebrny medal w kategorii U23 i siódme miejsce w klasyfikacji ogólnej seniorów.

Julka Dutkiewicz skoku wzwyż z rezultatem 178 zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów. Jest to jej również nowy rekord życiowy oraz ustawiła tym samym nowy rekord Ostrowa.