W przeciągu kilku ostatnich dni policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy w terenie zabudowanym jechali ponad 100km/h. Niestety kolejni kierujący ponowie wsiadają do swoich samochodów, pomimo, że uprawnienia zostały im już zabrane.

Zatrzymany został również 50-latek, który kierował osobowym fordem wyprzedając na podwójnej ciągłej pomimo zatrzymanego prawa jazdy na okres 6 miesięcy. Mężczyzna wcześniej został zatrzymany za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50km/h. Oprócz mandatu policjanci sporządzili dokumentację, na podstawie której organ wydający prawo jazdy cofnie temu kierowcy uprawnienia do kierowania.

Kolejne zatrzymanie za kierownicą oznaczać już będzie popełnienie przestępstwa, które zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

W środę, 27 stycznia, zatrzymany został 35-latek, który osobowym oplem przekroczył prędkość o ponad 20km/h. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna tłumaczył też policjantom, że niedługo ma egzamin na prawo jazdy i wstrzyma się od jazdy do czasu jego zaliczenia.


Poprzedni artykułZmiany w obostrzeniach. Od 1 lutego otwarte będą galerie handlowe i muzea
Następny artykułJutro finał WOŚP. Licytacje już trwają
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments