Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 32-letniego mieszkańca Nowych Skalmierzyc u którego lekarze zdiagnozowali guz mózgu, glejak II stopnia. Trwa zbiórką na kosztowną operację w Niemczech.

Jak czytamy na stronie zrzutki – „5lat temu w 2015roku strasznie zaczęła boleć Tomka głowa, w pewnych momentach brało go na wymioty, a także widział czasami za mgłą”. Jak się okazało po wykonanym rezonansie głowy, że to guz mózgu, glejak II stopnia.

Tomek przeszedł operacje podczas której wycięto guz w 90% i przez kilka lat guz nie rósł. Niestety w kwietniu po kolejnym rezonansie okazało się, że guz rośnie i jest złośliwy.

– W listopadzie wykonali kolejny rezonas i się okazało że przez miesiąc guz urósł jeszcze raz taki. Pani onkolog dała nam silniejszą chemioterapie i powiedziała że guz będzie teraz szybko rósł.. jest bardzo źle.. Tomek jest tak pozytywnym człowiek że powiedział że będzie walczył i wygra, napewno się nie poddamy bedziemy walczyc dlatego potrzebujemy waszej pomocy. Znaleźliśmy szpital w Niemczech który zajmuję się glejakami, ale koszt jest ogromny.. – czytamy na stronie zrzutki.

Pomóc możecie poprzez wpłatę w ramach zbiórki – LINK do ZRZUTKI lub poprzez udział w aukcjach charytatywnych.


Poprzedni artykułMiał zatrzymane prawo jazdy. Ponowie wsiadł za kierownicę
Następny artykułSZTANDAR DLA NOBLISTÓW. Dołącz do akcji i wesprzyj szkołę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments