Trwa otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Ostrowskiego w 2021 roku. Organizacje pozarządowe będą mogły się starać o w sumie 277 tys. zł, a oferty można składać do 7 grudnia 2020 roku.

Konkurs na realizację zadań publicznych przez sektor pozarządowy trwa od minionego poniedziałku. Sfery, w których realizowane mają być zadania publiczne, to: ochrona i promocja zdrowia; porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym; upowszechnianie kultury fizycznej i sportu; krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci i młodzieży; kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji, a także nauka, edukacja, oświata i wychowanie.

Na poszczególne sfery przeznaczono:

– ochrona i promocja zdrowia: 9 tys. zł,

– porządek i bezpieczeństwo publiczne oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym: 12 tys. zł,

– upowszechnianie kultury fizycznej i sportu: 120 tys. zł,

– krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci i młodzieży: 27 tys. zł,

– kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji: 100 tys. zł,

– nauka, edukacja, oświata i wychowanie: 9 tys. zł.

Oferty muszą być dostarczone osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w biurze podawczym Starostwa Powiatowego, pok. nr 101 – parter lub listem poleconym, pocztą kurierską na adres Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Informacji na ten temat udziela Wydział Edukacji, Kultury i Sportu (pokój nr 305, nr tel. 62 73 78 474).


ŹRÓDŁOpowiat-ostrowski.pl
Poprzedni artykułJedziesz dzisiaj do Kalisza. Przygotuj się na utrudnienia
Następny artykułMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Skalmierzycach wyróżniony za „Działania i warsztaty dla matek i dzieci z niepełnosprawnościami”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments